Tatami Team Kupa és Harasuto kupa

Írta: Bagi Éva - 2011.03.02 13:23-kor

Egy időben két verseny itthon és Lengyelországban...

Február 26.-án rendezték a Tatami Team Kupát.
Versenyzőink nagyon szépen helyt álltak a népes mezőnyben.A versenyen 550 nevező volt, több országból.
Hajdú Csabi és Virág Márk első komoly versenyükön picivel csúsztak le a dobogóról és mindketten V.helyen végeztek.
Berghammer Zsolt derekasan küzdött, de sajnos az éremszerzés nem sikerült.

Neer Balázs végig szépen versenyezve III.helyezést ért el.Sajnos a döntőbe jutásért egy kis hiba miatt kikapott.

Kuron Bence nehéz mérkőzések, több hosszabbítás után szintén a döntőbe jutásért kapott ki és III.helyezett lett.

Péter Norbert végig magasan a mezőny felett versenyzett.Sajnos a bírói gárda, olyan szép pontokért (fejrúgásokért)intette és végül léptette le, amiért nem lenne szabad.Ezt mutatta az is, hogy a mérkőzés után 5 perces megbeszélést kellett tartaniuk a bíróknak, de sajnos ez Norbin már nem segített, így harmadik lett.

A Tatami Team kupával egy időben Tadissi Martial Lengyelországban lépett tatamira. Martial az EB után nem sokat pihent, és 10 órás autóút után, szombaton a lengyelországi Lodz-ban, a Harasuto kupán felnőtt kategóriában ért el első helyezést! Képek a Lengyelországi versenyről a galériában megtekinthetőek.